Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2009, 18:36   #5
Extremal
 
Extremal's Avatar
 
Reputacja: 1 Extremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemu
Jak Papa Chrapek, dobrze prawi, storytelling to storytelling, limitowana fabuła to najgorsze co może być.

Z cyklu odpowiadamy na pytania czytelników;
1) Czy w realiach powojennej Polski są zasoby paliwa?
- Paliwo zostało zużyte na potrzeby armii podczas długoletnich działań wojennych. Coś na pewno się uchowało, a nawet jeśli to zwykły śmiertelnik wymieniłby kanister benzyny, na kilka litrów czystej, nie skażonej wody Albo kupić płodną żonę na rozród

2) Czy istnieją jakieś zwierzęta?
-Jeśli jakieś przetrwały i miały odpowiednio siły by się obronić, nie dać się zjeść przez większych, a i same coś upolowały. To owszem są Pies stróż, zawsze był i będzie przy nodze swojego właściciela.

Dostałem już jedną KP i postanowiłem, że ciut skrócę czas rekrutacji do końca miesiąca - 28.02 Mam nadzieję, że nikogo skrócony termin nie zniechęci do przesłania KP.
 
__________________
Jednogłośną decyzją prof. biskupa Fiodora Aleksandrowicza Jelcyna, dyrektora Instytutu Badań Nad Czarami i Magią w Sankt Petersburgu nie stwierdzono w naszych sesjach błędów logicznych.
"Dwóch pancernych i Kotecek"
Extremal jest offline