Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2009, 10:42   #5
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Łaaaa! Rekrut fajowy i niemal od razu pojawił się w mojej głowie koncept na postać. Ale parę rzeczy mnie przeraża, dlatego nie traktujcie tego wpisu jak zgłoszenie do sesji. Jeszcze się muszę zastanowić Przede wszystkim coś czuję, że zgłoszeń będziecie mieli multum, z czego przynajmniej połowa będzie świetna. A to oznacza, że ciężko będzie się przebić przez taką konkurencję. Do tego limit graczy, czyli osiem osób plus ewentualnie więcej - uch, to straszne! Bardzo nie lubię grać w tłumie, nie ma wtedy szans na interakcję ze wszystkimi, trzeba pisać bardzo ogólnikowo o innych postaciach, niekiedy się człowiek gubi, no i trzeba czytać taką masę postów To mnie trochę zniechęca, ale zobaczymy. Najpierw muszę zadać dwa kulminacyjne pytania, bo bez odpowiedzi na nie nawet nie mam się co zastanawiać:

1) czy wychodzicie z założenia, że kobieta na pokładzie przynosi pecha i żeńskie postacie będą miały większą trudność z dostaniem się do sesji?

2) czy istnieje możliwość grania... dzieckiem?

No i dodatkowe pytanie, które już zadał enneid, a które również jest dla mnie niezwykle kluczowe:

3) jaka będzie częstotliwość wrzucania postów?


Pozdrawiam serdecznie - kawał dobrej rekrutacji, moi drodzy!
-M-
 
Milly jest offline