Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-02-2009, 23:19   #8
woltron
 
woltron's Avatar
 
Reputacja: 1466 woltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumny
Pierwszy post już jest, mam nadzieję, że nie będziecie zawiedzeni i że nie ma tak strasznej ilości błędów Jeżeli macie jakieś uwagi, to gg/pw.

Z kwestii organizacyjnych:
1) Proszę o przesłanie mi jeszcze raz avatarów na maila (w tytule "Avatar Marrrta" itd.) borze@o2.pl / pciszecki@gmail.com, to jutro/pojutrze wrzucę je do sesji.
2) Wasze postacie mają jakieś półtorej godziny zanim na balu pojawi się William Person. Ważniejsi goście są zaznaczeni, ale w sumie na balu jest około 400 osób więc korzystajcie z tego (tak, ktoś z rodziny królewskiej mógł się tam pojawić, raczej nie Victoria). Pamiętajcie, że większość z was zna się z widzenia i tytulatury, dlatego prosiłbym żebyście zaznaczyli to w komentarzach.
Oczywiście mile widziane opisy tego co robiliście przed balem - w końcu to aż dwa dni!
3) Padam na twarz Powodzenia

Aspleye House za http://upload.wikimedia.org/wikipedi...H_Shepherd.JPG

AD pkt. drugiego - chodziło mi oto, że wasze postacie, wbrew temu co same mogą sądzić, nie są anonimowe i coś o nich wiadomo (w końcu niektóre postacie chodzą od 30 lat po świecie!). Co? To już moi drodzy gracze pozostawiam wam i waszemu rozsądkowi, prosiłbym jednak by taka informacja znalazła się tutaj.

Na przykładach:

1) niektórzy z was, a raczej waszych postaci, mogą zdawać sobie sprawę, że postać Marrrta, Robert Virigil, jest właścicielem niekonwencjonalnej części sieci aptek Aptek Windermare'a.
2) Postać Hellian jest śpiewaczką operową i większość z stałych mieszkańców Londynu o tym wie
3) Ci którzy kończyli Cambridge mogli słyszeć o skandalu, którego uczestnikiem była postać Kelly'ego.

Oczywiście, to tylko przykłady. Informacje te zbiorę i wrzucę do pierwszego komentarza, tak by było łatwiej je znaleźć.
 
__________________
"Co do Regulaminów nie ma o czym dyskutować" - Bielon przystający na warunki Obsługi dotyczące jego powrotu na forum po rocznym banie i warunki przyłączenia Bissel do LI.

Ostatnio edytowane przez woltron : 25-02-2009 o 09:17.
woltron jest offline