Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-02-2009, 21:13   #9
wujass
 
Reputacja: 1 wujass nie jest za bardzo znanywujass nie jest za bardzo znanywujass nie jest za bardzo znanywujass nie jest za bardzo znanywujass nie jest za bardzo znanywujass nie jest za bardzo znany
Jest wiele ciekawym możliwości , te które grałem lub chciałbym zagrać są następujące :

-Fajny okres to wiek 17, a miejscem akcji które wyjątkowo mnie rajcuje jest bałtyk podczas wojny polsko-szwedzkiej
Można grać korsarzami gdańskimi,oficerstwem szwedzkich galeonów, sarmatami, kupcami z praktycznie całej europy, oczywiście zwykłymi majtkami czy innym pospólstwem także

-Stare i mocno jare granie załogą wikinga Leifa podczas podróży do Vinlandu na początku 11 stulecia.
Zapewnia nam dość długą kampanię, zakończoną osiedleniem się w usa, walkami z dzikimi tubylcami ameryki bądź ucieczką po wsparcie z powrotem do Norwegii.

- Arabski(w realiach historycznych bądź warhammerowych) statek handlarzy niewolników. I tu znów możemy pograć albo podłymi ciemiężcami zniewolonych, samymi niewolnikami bądź kupcami którzy przyjechali na zakupy :P Można bawić się łapanie ludzi ,bunty, walki z korsarzami i wiele innych.


-Pogranie dowolnym odkrywcą : Vespucci, Krzysztof Kolumb,Cook czy Magellan.

Ostatnia rzecz w jaką grałem to załoga niemieckiego ubota. Gdzie oczywiście atakowaliśmy bezbronne statki transportowe, te mniej bezbronne wojenne.
Walczyliśmy ze strachem przed lotnictwem oraz marynarką wojenną, trzymaliśmy morale marynarzy kiedy byliśmy wiele tygodni po za portem macierzystym, kończyły sie racje żywnościowe etc

Pomysł z szkunerem wielorybniczym też wydaję się fajny, zwłaszcza z akcentami cthulicznymi .
 
wujass jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem