Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-02-2009, 01:30   #1
DrHyde
 
DrHyde's Avatar
 
Reputacja: 1 DrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłość
[Komentarze] "Zielone Piekło"



Witam już oficjalnie na otwarciu sesji Zewu. Wiem wiem... Sporo was tam i za razem za mało. Niestety takie jest życie, że ktoś musi odpaść, ktoś musi zginąć i ktoś musi dotrwać do końca... Oczywiście Ci, którzy dotrwają i tak popadną w obłęd. Pocieszający jak cholera jestem wiem. Słuchajcie. Oto kilka zasad:

  • Piszecie czcionką Courier New, a zdjęcia podpisujecie czcionką Fixedsys.
  • Dialogi kursywą. Myśli postaci - kolor Green. Imion NIE zaznaczamy boldem.
  • Czasami może pojawić się list lub coś do jednej osoby. Wtedy wysyłam takie coś przez pw.
    To ze względu na poufność informacji.


To tyle z zasadami. Nie dajcie się zwariować Cthulhu...he he he... Dawka "zielonego" humoru przed sesją. Jutro uzupełnię panel sesji w ekwipunek i inne takie badziewia. Trzy osoby nie dostały avatarów w panelu. Powód - nie wysłany lub nie do użycia (proszę o kontakt na gg). Avatarów postaci nie zmieniacie bez mojej wiedzy. Czekam na skargi, zażalenia, uwagi i pytania. Merill twój Masaj stoi na zewnątrz.


"Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn."



 

Ostatnio edytowane przez DrHyde : 27-02-2009 o 16:13. Powód: zmiana koloru wpisywania myśli
DrHyde jest offline