Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-02-2009, 21:52   #1
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Nibiru!!! Planeta X, hipotetycznie pojawiająca się w czasach Sumeryjskich, okrążająca Słońce w 3600 lat, na której możliwe jest istnienie życia bardziej zaawansowanego niż cywilizacja ludzka!
Ale zauważyłem drobny błędzik Nibiru to hipotetyczna 9 planeta od Słońca, a nie 12 i nie 10 A taaak! Pluton to planeta karłowata, ale nie planeta!
Do tego zauważcie, że Ziemia kiedyś była o wiele większym obiektem niż obecnie. Było to Tiamat!
Zauważcie również, że Księżyc ma w sobie skały zarówno pochodzenia Ziemskiego jak i pozaziemskiego, a Tiamat zderzył się z obiektem wielkości Marsa, z czego powstał Księżyc.
Dlatego też nie widzę wad w mojej teorii (choć z pewnością są), mówiącej o tym, że jeżeli Nibiru istnieje, to księżyc tej planety gruchnął w Tiamat! I tak właśnie powstała Ziemia i Księżyc
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Mira : 27-02-2009 o 23:09. Powód: wydzielenie tematu Nibiru
Alaron Elessedil jest offline