Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-02-2009, 21:25   #9
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Czy masz 100% pewność i dowody na to, że pan Sitchin nie miał racji? Czy dałbyś sobie rękę uciąć za twierdzenie, że ten pan się mylił?

Ja nie, bo nie ma dowodów zarówno na to, że Nibiru istnieje, jak też nie ma dowodu na to, że nie istnieje.
Nie widzimy Nibiru, ale powietrza też nie widzimy, to nie oznacza, że go nie ma.

Ja jestem pewien, że we wszechświecie istnieje inna cywilizacja niż ludzka, a chociażby życie.

Kapitalizm jest zły? Przypomnę, że kraje zachodu przyjęły kapitalizm znacznie szybciej niż kraje wschodnie, dlatego były bardziej rozwinięte gospodarczo. Finanse, interesy, ekonomia, bankowość... To kolejne z moich domen.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline