Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2009, 08:41   #23
Kelly
 
Kelly's Avatar
 
Reputacja: 1 Kelly ma wyłączoną reputację
W poście chyba, Marrrt, wyrażamy wyłącznie opinie postaci. A opinia Edrica na temat pań i panów zgromadzonych na tym balu jest dosyć jednoznaczna, moja prywatna zresztą również i całkowicie zgadzająca się z jego poglądem, ale to już sprawa, oczywiście, prywatna. Zresztą, ja gram zawsze siebie, więc te zbieżności są praktycznie standardem.

Zauważ jednak, że Edric w swoim poście stwierdził "Och, zdawał sobie sprawę, mógł kogoś skrzywdzić tym osadem, ale naprawdę nie sądził, by było ich zbyt wielu." Nie wrzucam wszystkich do jednego worka, ale że przeważnie jest tak, iż większość kształtuje opinię, to prawda w naszych czasach i pewnie wtedy.

Ocena Edrica nie odnosi się do żadnej z postaci graczy, bo nikogo, poza Madeleine, nie zna. Oczywiście, dopóki się nie przekona, ze są inni niż większość elity, jeżeli rzeczywiście są, będzie myślał o nich, jak o typowych przedstawicielach gatunku. Na pewno dotyczy to, póki co Ciebie, Hellian i Toma Atosa, bo Wasze postacie należą w jakimś sensie do establishmentu. Przy okazji, zresztą, Wasze posty dokładnie wpasowują się w ten salonowy, obojętny na wszystko, model. Rozumiałem, że takie jest Wasze zamierzenie, ale to już też sprawa oboczna, bo, jak wspominałem, Edric Was nie zna, więc ażeby mieć na Wasz temat wyrobione zdanie, nie ma jakichkolwiek podstaw.
 
Kelly jest offline