Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-03-2009, 01:10   #4
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Hohoho, Ludziska!
Przednia sesyja rozwija się prężnie i tak dalej, i tak dalej! Cóżem wam rzeknę się zastanawiacie? Ludu, powiem wam cóś, co krew w żyłach zmrozi! Tylko ciii... Nikomu nie mówcie... Gettor nie jest taki sadystyczny na jakiego wygląda...

Wiem, odwala mi
W każdym razie potrzebujemy zasilenia grona graczy i wszyscy z radością przyjmiemy nowych.

(Chowajcie te mazaki! Jeszcze nie kocimy!)

Tak. Zapraszamy, bo sesja jest przednia i naprawdę przyjemnie się gra. Często występuje element zaskoczenia, co jest sporym plusem sesji zorganizowanej z pomysłem.

Zapraszam w imieniu wszystkich graczy.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem mojÄ… postaciÄ… i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline