Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-03-2009, 18:04   #1
Fehu
 
Fehu's Avatar
 
Reputacja: 1 Fehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodze
[Kryminał] Kto zabił ćwieka?




Prawda nie jest kobietą rzucającą się na szyję temu, który jej pożąda.

Arthur Schopenhauer


***

zbiera balladyny do nogi
na czas

potem stoi na kościelnym kobiercu
i obiera głowę z welonu

w rezultacie zalewa ją sok malinowy
powodując zgon

Bartosz Czarnotta

Ladies and gentlemen,
Mam niewątpliwy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w mojej nowej sesji. Tym razem będzie to coś innego. Nie będzie to kolejna epicka sesja fantasy...
Przed państwem kryminał z krwi i kości. Kryminał pod znakiem zapytania. Kryminał z wielką niewiadomą...
A tak zwięźlej mówiąc, ta sesja będzie - mam nadzieję - wyjątkowa ponad wszystkie inne, w jakich mieliście możność uczestniczyć. Tuszę, że uda mi się wszystkich graczy zaskoczyć, jako iż w grze przewidziana jest pewna intrygująca, moim zdaniem, niespodzianka.
Więcej dowiecie się jednak już w trakcie trwania rozgrywki. Mogę tylko obiecać, iż dołożę wszelkich starań, aby nikt nie żałował napisania karty x]
A teraz do rzeczy...
Trochę o realiach: akcja będzie miała miejsce w realnym świecie, w dwudziestowiecznej [przedwojennej] wsi angielskiej, a dokładniej w pewnej pięknej posiadłości.
Co do wymagań: wasze postaci muszą być raczej zamożne, niż biedne [nie żeby od razu milionerzy, ale z nowiutkim sportowym samochodem, czy prawdziwym diamentem na palcu ]. Zawód i pochodzenie dowolne, jednak jak wspomniałem - majątek być musi. Ponadto obowiązkowo każda postać musi dopuścić się w życiu jakiejś zbrodni [np. fałszowania dokumentów, oszustwa finansowego, czy zwyczajnego zabójstwa], która nie zostały nigdy wykryta przez policję i jest sekretem postaci. Wypadałoby to zdarzenie dobrze opisać.
W karcie postaci należy podać to wszystko, co uznacie za słuszne - liczę na waszą kreatywność. Proszę jednak pamiętać, że jest to sesja w realiach rzeczywistych i nie zakłada ona żadnych podróży, więc podawania ekwipunku jest raczej zbędne...
Na karty czekam do 20.03.2009r., czyli dwanaście dni - od daty napisania tego postu. Oczywiście liczy się jakość, a nie kolejność nadesłania kart. Do sesji potrzebuję właściwie nieograniczonej liczby graczy, a im więcej tym lepiej [chociaż bez przesady] - co za tym idzie, odrzuconych kart nie powinno być dużo [chyba, że będą tak tragicznie, by dopuszczenie ich do gry było zbrodnią]. Zachęcam wszystkich do komentarzy i pytań!
 
__________________
Gadu: 1691997, zadzwoń! ;'x
Fehu jest offline