Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2009, 18:03   #4
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Widzę, ze ostatnio nastała nowa moda na nieustające pytania: "W co chcielibyście pograć?" Bomba...

Zastanawia mnie zbitka logiczna - nie trzeba znać fabuły serialu, ALE "niektóre wydarzenia z serialu można by poprzekręcać"... Więc niektórym byłoby prościej / trudniej - w zależności od tego, czy serial znają czy nie...


A co do pytania... Nie zaznaczyłem żadnej odpowiedzi ponieważ po prostu nie ma takiej, którą uznałem za odpowiednią...
Robienie covera z czegokolwiek (niezależnie czy to serial, czy film, czy gra komputerowa) wymaga przede wszystkim - dobrego GMa. Dlatego, ze każdy ma jakieś wyobrażenie "świata Lost" i wizja przedstawiona przez GMa musi po prostu im odpowiadać...
 
Aschaar jest offline