Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-03-2009, 14:33   #3
Cosm0
 
Cosm0's Avatar
 
Reputacja: 1 Cosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputację
Możemy ponegocjować - która klasa by Cię interesowała? Atrybuty prześlę w pw za chwilę tylko wylosuję. Chciałbym, też żebyś podesłał mi link do jakiejś sesji w której brałeś udział, a w której uważasz że sprawdziłeś się najlepiej jako gracz - jest to jedno z kryteriów wyboru gracza, jeśli zgłosiłoby się was więcej niż troje.

EDIT: Zmieniłem nieco zasady rekrutacji. Porzucałem sobie trochę teraz kostkami żeby zobaczyć jak ten mój pomysł się sprawdza i doszedłem do wniosku, że jednak nie jest najlepszy bo czasem zdarza się tak, że ktoś dostaje kompletnie beznadziejną postać i tak czy siak musiałbym ją trochę 'wspomóc' bo w innym wypadku pewnie by to zniechęciło gracza. Innym razem dostaje się postać, która przy pb wychodziłaby koło 38 punktów, tak więc zmieniłem zdanie - nie ma żadnego losowania atrybutów przeze mnie tylko jest po prostu PB 26 + 1 punkt za rozwinięcie poziomu. Tak będzie lepiej początek.

Zapomniałem też napisać o hp'kach - standard - pierwsza kostka pełna, następne po połowie.
 
__________________
Wisdom of all measure is the men's greatest treasure.

Ostatnio edytowane przez Cosm0 : 16-03-2009 o 14:59.
Cosm0 jest offline