Wątek: Sam Ze sobą
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-03-2009, 21:27   #6
Odyseja
 
Odyseja's Avatar
 
Reputacja: 1 Odyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputację
No cóż... Ja już prawie żyję w świecie wyobrażeń. Nie jest to do końca RPG, ale bardziej wspomniane już wcześniej układanie opowiadań. Najczęściej kontynuacje sesji, inne przygody bohaterów moich ulubionych książek, czy filmów. Do tego słuchaweczki w uszach, piosenki nadające się na pseudo ścieżki dźwiękowe...

i spędzam tak całe dnie z przerwami na naukę i rozmowy .

Często się zastanawiam, czy czasem nie jest ze mną coś nie tak... Zwłaszcza, że ja już naprawdę prawie żyję w alternatywnym świecie
 
__________________
A ja niestety nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Co spróbuję coś napisać, nic mi nie wychodzi. Nie mogę się za nic zabrać, chociaż bardzo bym chciała. Nie wiem, co się ze mną dzieje. W najbliższym czasie raczej nic nie napiszę. Przepraszam.
Odyseja jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem