Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-03-2009, 12:08   #3
NHunter
 
Reputacja: 1 NHunter to imię znane każdemuNHunter to imię znane każdemuNHunter to imię znane każdemuNHunter to imię znane każdemuNHunter to imię znane każdemuNHunter to imię znane każdemuNHunter to imię znane każdemuNHunter to imię znane każdemuNHunter to imię znane każdemuNHunter to imię znane każdemuNHunter to imię znane każdemu
Młody chłopak stał z boku, przyglądając się reszcie 'drużyny'. Myslał o tym, czego własnie się dowiedział.

Wcale mu się to nie podobało. Bransoleta z trucizną, ogłuszanie... Nie tak się wszak traktuje osobę pochodzącą z Hawkwoodów. Ale cóż mógł poradzić? I co to mogły być za zadania? No cóż... Wkrótce powinien się czegos dowiedzieć. Pozostawało mu czekać.

Alexander przetarł swoje błękitne oczy i jeszcze raz spojrzał na nowych znajomych.
Szczególną uwagę zwrócił na piękną damę trzymającą stertę papierzysk.
- Jeden promyk słońca na tym lodowym pustkowiu - mruknął do siebie tak, aby nikt go nie usyszał.

Następną postacią, która przyciągnęła jego uwagę była wielka, włochata bestia, z mnóstwem rąk i grubym futrem.
Szlachcić zauważył, że człowiek, który przedstawił się jako Duncan Masseri patrzy na olbrzyma z wyraźną niechęcią.
W ciągu swojego krótkiego życia, chłopak nauczył się, że nie należy sądzić ludzi po pozorach. Obcych zresztą także.

W końcu postanowił się odezwać:
- Nazywam się Alexander Sunne Raver Hawkwood, miło mi was poznać. Pan Ducan ma rację, przez jakis czas będziemy... zespołem i mam nadzieję, że razem uda nam się wykonać narzucone nam cele. I proszę, mówcie mi Sunne.
Usmiechnął się na tyle miło, na ile pozwalał mu strapiony umysł.
 

Ostatnio edytowane przez NHunter : 21-03-2009 o 12:11.
NHunter jest offline