Wątek: Kosmiczna sesja
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-03-2009, 14:25   #1
Prabar_Hellimin
 
Reputacja: 1 Prabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znany
Kosmiczna sesja

Witajcie!

Zastanawiałem się od jakiegoś czasu nad poprowadzeniem sesji w klimatach sci-fi / space opera. Jako, że w tym gatunku najbliższe mi są Gwiezdne Wrota, oraz, że niedługo kończy się w AXN Sci-Fi dziesiąty sezon serialu SG-1, pomyślałem, że mógłbym poprowadzić sesję w świecie owego serialu.

Altrernatywą jest sesja w moim autorskim świecie, do którego większość materiałów znajduje się tu: Mały Świat

Pytanie: jakie jest "zapotrzebowanie" na tego typu sesję i czy lepiej zaryzykować z prowadzeniem w znanym i lubianym świecie, czy zaryzykować z prowadzeniem w nieznanym siecie autorskim.
Czekam dwa tygodnie. Jeśli wygrają Gwiezdne Wrota, to sesja rozpocznie się dość późno, bo pod koniec emisji dziesiątego sezonu serialu.
 
__________________
Zasadniczo chciałbym przeprosić za tę manierę, jeśli kogoś ona razi w oczy... ;P

Ostatnio edytowane przez Prabar_Hellimin : 21-03-2009 o 14:28.
Prabar_Hellimin jest offline