Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-02-2006, 14:18   #15
Ysabell
 
Reputacja: 1 Ysabell ma wyłączoną reputację
Ja największą sympatią darzę Dzieci Gai - są chyba najbliżej związane z tym apektem Gai, który mnie podoba się najbardziej - Ziemia-matka, wymagająca, ale jednak kochająca swoje dzieci... Tak jak napisał Bladowicz, to chyba najtrudniejsze do odgrywania plemię...

Następne w kolejce moich ulubionych klanów są: Srebrne Kły (słabość do arystokracji, zapewne... , a tak poważniej - doskonałe do intryg dyplomatycznych i orzeychanek na szczytach władzy), Milczący Wędrowcy i Patrzący w Gwiazdy (te dwa ostatnie za klimat i tajemniczość ).

Nie znoszę za to Pomiotu, Szponów i Furii - nie lubię wszelkiego fanatyzmu (swoją drogą odgrywanie fanatyka to dla mnie sprawa najłatwiejsza na świecie, ale możliwe, że jestem dziwna), począwszy od faszyzmu a na femiznimie skończywszy, ani rozwiązywania sporów siłą. Nie przepadam też za Władcami.

PS. Jeśli zaś idzie o zmiennokształtne ogólnie - bardzo lubię Bastety (chyba nie mam innego wyjścia jako miłośniczka kotów), Nuwisha (najbardziej klimatyczne jak dla mnie) i Ananasi (miłe wspomnienia z pierwszych sesji W:A, no a poza tym są niemal niezniszczalne...)
 
__________________
Ys.

"Więc gińmy za idee, lecz... nie za pochopnie" G. Brassens
Ysabell jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem