Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2009, 15:24   #9
Szarlej

Szarlej's Avatar

Już odpowiadam.
1. Zgadza się.
2. Mówią tym samym językiem, różni się jednak akcentem, gwarą itp. Każdy Skrzydlaty potrafi czytać i pisać a jak to jest u ludzi zostanie moją słodką tajemnicą.
3. Prawie każdy skrzydlaty zna się na walce wręcz lub bronią, chociaż podstawy. Co do czarów... No cóż hydraulik raczej nie będzie miał rozerwania wnętrzności ale jakiś czar leczniczy, przyzwanie czy coś w tym stylu może mieć.
4. Wy wymyślacie ja je zatwierdzam. Możecie nawet mieć czar który zabija kogoś jednym ciosem ale ma on wtedy spore skutki negatywne. Pamiętajcie, że zawsze możne istnieć antyczar (rodzaje zbroi magicznych, w tym wypadku jest rzut przeciwstawny).
5. Dokładnie.
6. Przeciętny skrzydlaty wie, że są ludzie na ziemi, są prymitywami o szczątkowej kulturze i dostarczają Wam żarcie.
7. Tak jak pisałem, ostro zakończone uszy i kły. Podziękujcie Almenie za to, że ludzie rozpoznają w Was kogoś "innego" ;p
8. Generalnie jako taka wystąpi ale jako, że tworzycie drużynę nie każdy będzie musiał brać w niej udział. Znajdą się też elementy wymagające myślenia, ba takich będzie najwięcej.

Jeszcze jedna ważna rzecz. Skrzydlaci uważają ludzi za rasę gorszą jednak istnieje wśród nich grupa która walczy o prawa ludzi (jak to brzmi ;p), póki są to tylko petycje i manifestacje władza przymyka na to oko, jednak jak ktoś lata na ziemie to szybko traci możliwość latania.

w mowie Miłosza, w mowie Skargi - przetrwamy [...]
Szarlej jest offline