Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2009, 22:18   #9
Cosm0
 
Cosm0's Avatar
 
Reputacja: 1 Cosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputację
Kurcze chętnie bym się zgłosił tyle, że jest jedno ALE - gram już w jednej sesji i przymierzam się do prowadzenia własnej, jeśli znajdą się gracze. Sprawa wygląda tak, że jeśli moja sesja dojdzie do skutku to musiałbym zrezygnować z udziału.

Czy w grę wchodziłoby bycie tym 'łącznikiem' z Bregan d'Aerthe? Mam rozpiskę fanowskiej klasy prestiżowej Szpieg Bregan D'Aerthe i w razie co chętnie bym zagrał takim czymś. Ewentualnie coś czarującego, przy czym raczej nie Divine Czy zezwoliłbyś na rasy o większym niż +2 EPP? Chodziłoby o drowa z domu Jaezred Chaulssin a oni byli trochę 'inni'

EDIT: Mam rozwiązanie co do swojego udziału w grze - w swojej rekrutacji dałem czas do piątku. Jeśli do tego czasu nie otrzymam 3 dobrych kart postaci i historii to mógłbym zagrać w tej sesji. Jeśli dostanę to poświęcę swój czas na debiut mg'owski i podziękowałbym za udział ok?
 
__________________
Wisdom of all measure is the men's greatest treasure.

Ostatnio edytowane przez Cosm0 : 24-03-2009 o 22:23.
Cosm0 jest offline