Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2009, 22:17   #10
Lunar
 
Lunar's Avatar
 
Reputacja: 1 Lunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumny
Cytat:
Ad.3. Ranga II - status do ustalenia. Może być coś ocierającego się o starszyznę / osoba szanowana / licząca się. Zaproponuj coś w historii postaci i podyskutujemy.
Interesowałoby mnie uściślenie tematu.
Ranga powinna być ustalona dla wszystkich postaci sesji. Dlaczego? Ano dlatego, że wilkołak o randze II może mieć maksymalnie dary drugiego poziomu. Może to zamysł MG, ale nie zauważyłem w temacie ograniczeń dla magów, którzy śmiało mogą podnieść sobie punktami arete i miotać nawet sferami piątego poziomu. A nawet jeśli słabszymi, to i tak mieszanina trzecich i czwartych poziomów to potężny wymiatacz.
To w dodatku bardzo niska ranga i jako pozycja w 5-kropkowej hierarchi wielu organizacji, fundacji magowskich, technokracji, są to niscy działacze, jeszcze popychadła.
Dlatego.. proszę o sprecyzowanie pozycji magów. Wystarczy, że MG poda maksymalne arete.

A powołując się na słowa..
Cytat:
Jak napisałem: Postacie należą do "klasy średniej", mają więc już jakieś umocowanie w świecie. Zakładam, że nie są to nadnaturalni "od pięciu minut".
to chyba coś więcej niż ranga 2
 
Lunar jest offline