WÄ…tek: Konkurs
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2009, 23:36   #1
WarLord
 
Reputacja: 1 WarLord jest na bardzo dobrej drodzeWarLord jest na bardzo dobrej drodzeWarLord jest na bardzo dobrej drodzeWarLord jest na bardzo dobrej drodzeWarLord jest na bardzo dobrej drodzeWarLord jest na bardzo dobrej drodzeWarLord jest na bardzo dobrej drodzeWarLord jest na bardzo dobrej drodzeWarLord jest na bardzo dobrej drodzeWarLord jest na bardzo dobrej drodzeWarLord jest na bardzo dobrej drodze
Konkurs

Witam brać rzucającą kostkami. Mam nadzieje, że wybrałem dobre miejsce na napisanie tego ogłoszenia. Mam też nadzieję, że nikogo nie urażę mym postem i administracja spojrzy na jakby nie było reklamę przychylnym okiem .

Ale przechodząc do rzeczy, prowadzę forum poświęcone grze Dragon Age. Grę robi BioWare czyli firma, której nie muszę chyba nikomu przedstawiać. Stworzyli oni autorski system i świat. Świat ten daje ogromne możliwości bo jest ciągle niczym biała kartka, którą wy drodzy towarzysze od kostek możecie zapisać. Ponieważ ogłosiliśmy wraz z EA Polska konkurs na scenariusz kampanii dziejącej się w świecie Dragon Age. Na naszym forum znajdują się ogromne ilości przetłumaczonych materiałów, które na pewno pomogą wam w pisaniu. Wiem, że pisanie kampanii do tak nowego systemu i świata to nie sprawa prosta ale im większe wyzwanie tym większa satysfakcja. A jak wiadomo dobry mg nie potrzebuje żadnej książki a jedynie wyobraźnie

Wszelkie szczegóły możecie znaleźć na Dragon Age: Początek : Strona Główna: polski serwis. Jest tam zarówno regulamin jak i specjalny temat dla tych co maja jakieś pytania i wątpliwości. A i dodam jeszcze, że jeśli tylko się uda to na podstawie najlepszego scenariusza stworzony zostanie moduł do DA, no i oczywiście za 3 pierwsze miejsca przewidziane są nagrody. No i macie szanse zostać Salvatore świata DA

Serdecznie zapraszam

WarLord of Blood
 

Ostatnio edytowane przez fleischman : 29-03-2009 o 23:40.
WarLord jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem