Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-03-2009, 12:48   #3
Baczy
 
Baczy's Avatar
 
Reputacja: 1 Baczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumny
Mam kilka pytań.
1. Najważniejsze, czyli jak długich odpisów oczekujesz?? Szczerze mówiąc, odpis co 2-3 dni to dla mnie wyzwanie (nie śmieć się! ), nie chcę Was spowalniać więc jeśli nie tolerujesz odpisów krótszych niż 2 strony, to ja podziękuję.
2. Mistrz ostrzy- trzeba wybrać miejsce, z którego te ostrza się będą wysuwały przy tworzeniu KP, czy skąd chcesz, żeby się wysunęły w danym momencie, z tego się wysuwają? Czy można wysunąć kilka ostrzy z różnych części ciała?
3. Jak to jest z przedstawicielami innych religii? Taki starożytny Egipcjanin trafia do piekła i okazuje się, że to w co wierzył jest nieprawdą? Co z Muzułmanami? Wikingami? Innymi niekatolikami?
4. Czy żołnierz (wojownik) zabijający w imię swojej wiary, swoich przekonań, idei, czy po prostu wykonujący rozkaz idzie do piekła?
5. Z tego, co napisałeś wynika, że gdy jeden z grupki skutych okowami ludzi się oddali, tylko on trafia do piekła. A co, jeśli to grupka się od niego oddaliła? Oni trafiają do piekła? Tak, wiem, że nie :P Więc jak to jest? Czy przypadkiem wszyscy nie trafiają do piekła gdy choćby jeden z nich się oddali?
6. Czy ten nasz przykładowy Egipcjanin ma pojęcie, co się dzieje w świecie żywych? Wie o postępie technologicznym? Czy nie grozi mu zawał, gdy wyląduje na współczesnej Ziemi? I to w Polsce?
7. Jakie ciuchy mają postacie? Jakieś uniformy więzienne, czy takie, w jakich tu przybyli? (Indianin z przepaską na biodrach i pióropuszem, murzyn z dzikiego plemienia z czarnym wężem owiniętym wokół nogi, prawnik w garniaku od Armaniego). Czy mamy jakiś ekwipunek? Czy musimy jeść, pić, spać, załatwiać potrzeby fizjologiczne?
8. Czy można grać postaciami historycznymi (Hitler) lub biblijnymi (Kain)?

Jak na razie, to chyba wszystko.
 
__________________
– ...jestem prawie całkowicie przekonany, że Bóg umarł.
– Nie wiedziałem, że chorował.
Baczy jest offline