Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-03-2009, 14:13   #4
Kira
 
Kira's Avatar
 
Reputacja: 1 Kira nie jest za bardzo znany
Cytat:
Napisał Baczy Zobacz post
Mam kilka pytań.
1. Najważniejsze, czyli jak długich odpisów oczekujesz?? Szczerze mówiąc, odpis co 2-3 dni to dla mnie wyzwanie (nie śmieć się! ), nie chcę Was spowalniać więc jeśli nie tolerujesz odpisów krótszych niż 2 strony, to ja podziękuję.
Co do długości postów myślę że jest rzeczą względną w końcu długość postu zależy trochę od sytuacji w sesji. Tak czy inaczej przy dobrym stylu pisania i ciekawym poście wystarczy 1 strona... Nie jestem w stanie sprecyzować gdyż tak jak mówię jest to rzecz względna. Jeśli chodzi o częstotliwość pisania to chyba troszkę się przeliczyłem w końcu sam mam swoje zajęcia i prowadzenie na poziomie sesji w takim tępię byłoby dość trudne wystarczy więc raczej 1-2 posty w tygodniu tak aby każdy miał szansę odpisać na spokojnie. Przepraszam za tą mylącą informację ale było dość późno gdy pisałem wstęp i zasady rekrutacji więc troszkę mi się w głowie mieszało

Cytat:
Napisał Baczy Zobacz post
2. Mistrz ostrzy- trzeba wybrać miejsce, z którego te ostrza się będą wysuwały przy tworzeniu KP, czy skąd chcesz, żeby się wysunęły w danym momencie, z tego się wysuwają? Czy można wysunąć kilka ostrzy z różnych części ciała?
Możesz nawet zamienić się w jeża jeśli chcesz miejsce na ciele oraz ilość ostrzy są dowolne jedyne ograniczenie to ich długość.

Cytat:
Napisał Baczy Zobacz post
3. Jak to jest z przedstawicielami innych religii? Taki starożytny Egipcjanin trafia do piekła i okazuje się, że to w co wierzył jest nieprawdą? Co z Muzułmanami? Wikingami? Innymi niekatolikami?
To nie do końca tak. Nie chciałbym w mojej sesji faworyzować jakiejkolwiek religii ani właściwie w ogóle skupiać się na niej. Wiadomo że istnieje jakaś siła wyższa, niebo oraz Bóg. Ale u nas będzie to raczej jednostka ogólna w końcu to że urodziłeś się w państwie gdzie wierzono w wiele bóstw nie czyni cie grzesznikiem. Tu każda wiara staje się błędna w swym pojmowaniu Boga jako że jest on dla człowieka niepojęty. Tak czy inaczej będziecie raczej spotykać demony niż księży czy anioły. Tych drugich będę tu raczej unikał.

Cytat:
Napisał Baczy Zobacz post
4. Czy żołnierz (wojownik) zabijający w imię swojej wiary, swoich przekonań, idei, czy po prostu wykonujący rozkaz idzie do piekła?
I znów kwestia strasznie subiektywna. Pozostawiam to waszemu osądowi. Powiedzmy, jeśli bronił swego kraju przed napastnikiem to był dobry i nie szedł do piekła lecz jeśli z zabijania najeźdźcy czerpał przyjemność to chyba już schodził na złą drogę. Osądźcie sami swoją postać i uzasadnijcie czemu trafiła do piekła. Może sumienie nękało ja tak bardzo że sama się tam doprowadziła z poczucia winy i potrzeby pokuty?

Cytat:
Napisał Baczy Zobacz post
5. Z tego, co napisałeś wynika, że gdy jeden z grupki skutych okowami ludzi się oddali, tylko on trafia do piekła. A co, jeśli to grupka się od niego oddaliła? Oni trafiają do piekła? Tak, wiem, że nie :P Więc jak to jest? Czy przypadkiem wszyscy nie trafiają do piekła gdy choćby jeden z nich się oddali?
No tu mnie masz nie sprecyzowałem tego dokładnie. Oczywiście oddalenie się jednej osoby powoduje powrót do piekła całej grupy.

Cytat:
Napisał Baczy Zobacz post
6. Czy ten nasz przykładowy Egipcjanin ma pojęcie, co się dzieje w świecie żywych? Wie o postępie technologicznym? Czy nie grozi mu zawał, gdy wyląduje na współczesnej Ziemi? I to w Polsce?
Nie wie co się działo na ziemi od jego śmierci. A zawału nie dostanie bo przecież już nie żyje. Zapewne będzie jednak ostro skołowany i przerażony choć myślę że w obłęd nie popadnie.

Cytat:
Napisał Baczy Zobacz post
7. Jakie ciuchy mają postacie? Jakieś uniformy więzienne, czy takie, w jakich tu przybyli? (Indianin z przepaską na biodrach i pióropuszem, murzyn z dzikiego plemienia z czarnym wężem owiniętym wokół nogi, prawnik w garniaku od Armaniego). Czy mamy jakiś ekwipunek? Czy musimy jeść, pić, spać, załatwiać potrzeby fizjologiczne?
Ubrania te same i w tym samym stanie co w momencie śmierci. Ekwipunek macie zerowy. Co do potrzeb to nie nie musicie jeść, pić ani załatwiać się. Jednakże ktoś kto był łakomczuchem będzie musiał jeść z przyzwyczajenia zaś akocholik bedzie chciał sięgnąć po flaszkę

Cytat:
Napisał Baczy Zobacz post
8. Czy można grać postaciami historycznymi (Hitler) lub biblijnymi (Kain)
I kolejne ważne pytanie. Stanowczo bez biblijnych czy historycznych postaci. Możecie być nazistą ba nawet generałem w armii trzeciej rzeszy ale bez postaci realnych. Chcę tu uniknąć sporów na tle religijnym czy politycznym. Sesja ma traktować o grupie popaprańców z piekła rodem i tyle.
 
Kira jest offline