Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-04-2009, 22:15   #2
brutus4711
 
brutus4711's Avatar
 
Reputacja: 1 brutus4711 jest na bardzo dobrej drodzebrutus4711 jest na bardzo dobrej drodzebrutus4711 jest na bardzo dobrej drodzebrutus4711 jest na bardzo dobrej drodzebrutus4711 jest na bardzo dobrej drodzebrutus4711 jest na bardzo dobrej drodzebrutus4711 jest na bardzo dobrej drodzebrutus4711 jest na bardzo dobrej drodzebrutus4711 jest na bardzo dobrej drodzebrutus4711 jest na bardzo dobrej drodzebrutus4711 jest na bardzo dobrej drodze
Witam. Zapowiada się całkiem ciekawa sesja. Postaram się podesłać swoją KP, ale mam kilka pytań:
1. Czy historię postaci mamy poprowadzić bezpośrednio do wydarzenia opisanego w pierwszym poście, czy na przykład rozegramy najpierw retrospekcję poprzedzającą "spacer o świetle księżyca"?
2. Jak się nazywa kraj w którym będzie się rozgrywać akcja?
3. Czy Bargand jest jego stolicą, a może niewielkim miasteczkiem, które nie jest zależne od żadnego z państw?
4. Prosiłbym o dokładne wytłumaczenie jak pisać posty: tzn czy jak postać myśli to ma to być kursywa, cudzysłów, pogrubienie? To samo z mową, opisem otaczającego nas świata czy czynnościami które wykonuje nasza postać.
5. Czy do swoich postaci musi być dołączone zdjęcie? Osobiście nie znam żadnych portali ze zdjęciami, które mogłyby pasować do mojej postaci, a rysować kompletnie nie potrafię
6. Jak się nazywa waluta obowiązująca w kraju w którym toczy się rozgrywka? Ile mniej więcej jest warta: np. ile kosztuje bochenek chleba, ile miecz, a ile zamek warowny?

Jak coś sobie przypomnę to jeszcze dopiszę. Pozdrawiam i zachęcam do udziału w sesji.

PS. To moja pierwsza sesja, ale mam nadzieję, że to nie problem.

Dzięki za pomoc. KP wysłana
 
__________________
Przybyłem...
Zobaczyłem...
Napisałem...

Ostatnio edytowane przez brutus4711 : 14-04-2009 o 20:30. Powód: Punkt 6. Regulaminu
brutus4711 jest offline