Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-04-2009, 15:12   #3
Radioaktywny
 
Radioaktywny's Avatar
 
Reputacja: 1 Radioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemu
1. historię piszecie wedlug uznania, możecie opisać życie od porodu do dotarcia pod chatke, ale równie dobrze możecie opisać tylko najciekawsze momenty z życia czy cuś. Sekrety postaci możecie odkrywać stopniowo w sesji albo i w ogóle ich nie odsłaniać . Służy ona głównie temu żebym zobaczył jak piszecie. Wazniejsze sa wyglad, charakter, rasa i opis bohatera

2. cały świat nazwałem Realis. W sumie to pierwsza nazwa jaka mi wpadła do głowy. Nie jest podzielony na kraje, każde miasto jest pod jurysdykcją swojego władcy. Czasem kilka miast łączy się w unie lub jest przejmowane przez jednego lorda a wioski zazwyczaj oddają się pod ochronę miasta wzamian za dobra, lecz jako takich krajów raczej nie ma. Chociaż tutaj wszystko sie może zdarzyć tak że może jakiś kraj wyrosnąć kiedyś

3.Bargand jest dosyć dużym miastem handlowym, znajduje się na przecięciu ważnych szlaków. Stancjonuje w nim niewielki garnizon bo żadko jest atakowane. Atak na nie odbił by się na gospodarce wielu miast dlatego w razie kłopotów zawsze przybywają posiłki z zewnątrz. Ma swojego lorda i jest niezależne. Stworzone zostało głównie na potrzeby wprowadzenia ale może i jakaś przygoda się tam potoczy

4. ja jestem przyzywczajony do pisania słów pogrubionym a mysli kursywą ale zgodnie z zasadami forum będziemy raczej wypowiedzi pisać kursywą, myśli w "". Wszystkie posotałe opisy itd czcionka normalna

5. nie musi, możesz poszukać na googlach etc. ale mi w zupełności wystarczy opis słowny

6. waluta to standardowo sztuki złota. Możemy założyć że jej wartość jest prównywalna do złotówki czyli na przyklad chleb dwie sztuki złota. Ale ceny będą zależały od kupca i jakości towaru daltego wszystkie ceny sie będzie ustalać na bieżąco. Poza tym w storytellingu raczej dokładnej ilości złota się nie liczy tak że to problemem nie będzie
 
Radioaktywny jest offline