Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-04-2009, 23:46   #29
Ratkin
 
Ratkin's Avatar
 
Reputacja: 1 Ratkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwu
Pytanie tyczyło się tego, co jeszcze mieści się w założeniach sesji,a co już jest kombinowaniem jak koń pod górę. Jak zwykle prośba o uściślenie czegoś wywołuje u Ciebie jakąś agresję. Co do nabijania to proszę Cię bardzo. Jeśli pytania odnośnie postaci nie są związane z rekrutacją, to doprawdy nie wiem już co miałoby być z nią związane.

Przecież Antitribu Klanu i Klan to dwie różne frakcje, różniące się przynależnością do Sekty, ideologią (najczęściej skrajnie), czasami nawet są różnymi Liniami Krwi (jak w wypadku Malkavian). Achernar pytał się ogólnie o klany niezależne, podając przykład akurat Ravnos, w wypadku których różnica jest niewielka, w przeciwieństwie do np. Assamitów. Widzisz, ja na ten przykład nie chcę przekombinować z jakąś Mumią czy innym Orpheusem i myślałem nad czymś "normalniejszym". Jeśli byłby to wampir, to Assamita (stereotypowo - muzułmanin, w Malmo jest nawet spory meczet itd) albo Setyta (kult Jormunganda). Oba to klany niezależne i z tego powodu bardzo mnie ta kwestia zaciekawiła. Jak wyskoczę z Wężem Światła w Malmo to zapewne - i słusznie zresztą - usłyszę że wymyślam gruszki na wierzbie i postać odpada.
 

Ostatnio edytowane przez Ratkin : 06-04-2009 o 00:58.
Ratkin jest offline