Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2009, 15:57   #1
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
[Autorski] Roma, czyli Rzym - rekrutacja dodatkowa

Witam wszystkich zainteresowanych.
Ponad pół roku temu z powodu tego, że nieoczekiwanie przestałem pojawiać się na forum, sesja została przerwana. Teraz chciałbym ją wznowić. Dwie, spośród trzech osób, które wtedy grały wyraziły chęć wzięcia ponownie udziału w zabawie. Trzecia niestety nie gości już na forum. No i właśnie po to ta rekrutka, żeby zastąpić trzeciego gracza. Mogę również wprowadzić nowe postaci do fabuły. Od was zależy czy będziecie chcieli grać postacią stworzoną przez kogoś, czy przez siebie.


Stara rekrutacja ([Autorski] Roma, czyli Rzym)
Sesja

Sesja ma przenieść nas do starożytności, kiedy Rzym był tylko małą wioską. Gracze będą mogli obserwować jego rozrost, aż stanie się miastem, potem pierwsze wojny, podbój Italii, polityczne walki, stworzenie imperium i w końcu upadek Republiki. Jeżeli chcecie przeżyć pierwsze 1000 lat Rzymu to serdecznie zapraszam.

Jeżeli będziecie chcieli stworzyć własną postać napiszcie KP według poniższego schematu:
1. Imię (tylko jedno, ponieważ w tych czasach posiadało się właśnie jedno imię), oczywiście typowo rzymskie.
2. Opis charakterystyki.
3. Czym się postać zajmuje. Czy jest handlarzem, pasterzem, może rolnikiem?
4. Historia postaci, czyli najważniejsze momenty z jej życia.
5. Historia rodziny, czyli w jaki sposób jego rodzina znalazła się w regionie Siedmiu Wzgórz i być może jakieś zasługi dla wioski.

Jeżeli jednak chcielibyście zagrać Kwintusem - scheda po Nicolasie, napiszcie coś co mnie przekona, że właśnie wam warto powierzyć tą postać. Liczę na waszą kreatywność w tej sprawie

Jeśli chodzi o ilość graczy to myślałem nad tym, by oprócz zastąpienia Nicolasa, dokooptować ewentualnie ze dwóch graczy. Gdyby jednak nikt nie chciał grać cudzą postacią ta liczba wzrośnie do trzech (tak aby liczba wszystkich graczy nie przekroczyła 5). Jednak mogę zwiększyć tą liczbę w przypadku większej ilości dobrych KP.

Pierwszy termin ustalam na 12 kwietnia godzinę 23.59.59, ale mogę go jeszcze odroczyć w przypadku nie otrzymania satysfakcjonującej mnie KP.

KP wysyłajcie na PW. Kontakt gg: 4038477
 
Col Frost jest offline