Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2009, 13:01   #7
Radioaktywny
 
Radioaktywny's Avatar
 
Reputacja: 1 Radioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemu
No i mamy pierwsza kartę która na 100% będzie w sesji nieważne ile osób złoży podania. Podpowiem ze to ani wojownik ani wielki mag, po prostu ciekawy i charakterystyczny mieszkaniec Realisu. (Żeby nie było że już jedno miejsce zajęte to dodam że jak dostanę 12 takich kart to 12 przyjmę, więcej nie mogę tylko dlatego ze podobno nie da się na tym forum )

Jeszcze raz podkreślę że im postać ciekawsza tym lepiej, musi być coś przez co zostaliście wybrani. Im dziwniejsza postać, może nawet groteskowa tym lepiej. Ale oczywiście standardowe postacie typu człowiek, elf, etc etc również mają szanse, tylko że przy takim wyborze przyłóżcie się bardzo do charakteru. Zróbcie z niego na przykład takiego człowieka którego nigdzie indziej w Realisie się nie znajdzie. (choćby dlatego że coś go tu przysłało z przeszłości/przyszłości, ma dwie osobowości, urodził się z kotem przyklejonym do głowy, był milionerem ale rozdał swój majątek i wiedzie życie żebraka... nie wiem, możliwości jest mnóstwo i wcale nie trzeba wiele żeby taką postać stworzyć )

Postaci muszą być charakterystyczne, uruchomcie wyobraźnię, wiem że każdy tutaj obecny na tym forum to potrafi. Możecie nad tym dłużej pomyśleć, tylko napiszcie że tworzycie a poczekamy. Lepiej poczekać z rozpoczęciem sesji i dostać dobre karty niż wystartować z kartami robionymi na szybko tylko po to żeby się załapać.

Pisarzami też nie musicie być(ja też piszę co najwyżej przeciętnie). Przy wyborze kart będę brał na pierwszym miejscu pomysł, dopiero potem zdolności pisarskie
 
Radioaktywny jest offline