Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2009, 17:04   #4
Miriander
 
Miriander's Avatar
 
Reputacja: 1 Miriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie coś
Mnie z drugiej strony H:tV zachęcił do grania (mimo, że takiej okazji jeszcze nie miałem :/ ). Można grac w nim w "klimatach Blade'a" z światowymi organizacjami, walką na dużą skalę i fajnymi rzeczami podobnymi do świętego kastetu z Constantine , ale to jedna strona medalu. Ogółem, twórcy wypowiadają się, że można podzielic grę w Łowcę na 3 różne "poziomy", na każdym z nich nadnaturale będą inaczej funkcjonowac , tak samo organizacje łowieckie czy dostęp do zabawek. Granie na 1 poziomie to działanie w lokalnych komórkach łowieckich za pomocą środków, jakimi się dysponuje, czyli żadnymi. Tak samo sprawa używania wspomnianych nadnaturalnych artefaktów została szeroko poruszona w Łowcy, też jako element horroru. Bo IMHO właśnie taki klimat jest tej gry - horror. I to czuc, gdy dostajemy zamiast streszeń innych podręczników silne koncepty na przedstawianie antagonistów i łowców oraz problemów z moralnością. System również spalanie PSW w sytuacjach stresowych zdaje się byc sensowny, dodamy jeszcze zasady odnośnie taktyk stosowanych przez Łowców i mamy porządną mechaniczną i fabularną rozpiskę świata z punktu widzenia śmiertelników z otwartymi oczętami. Osobiście, polecałbym.
 
Miriander jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem