Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2009, 17:04   #4
Miriander

Miriander's Avatar

Reputacja: 24 Miriander jest na bardzo dobrej drodzeMiriander jest na bardzo dobrej drodzeMiriander jest na bardzo dobrej drodzeMiriander jest na bardzo dobrej drodzeMiriander jest na bardzo dobrej drodzeMiriander jest na bardzo dobrej drodzeMiriander jest na bardzo dobrej drodzeMiriander jest na bardzo dobrej drodzeMiriander jest na bardzo dobrej drodzeMiriander jest na bardzo dobrej drodze
Mnie z drugiej strony H:tV zachęcił do grania (mimo, że takiej okazji jeszcze nie miałem :/ ). Można grac w nim w "klimatach Blade'a" z światowymi organizacjami, walką na dużą skalę i fajnymi rzeczami podobnymi do świętego kastetu z Constantine , ale to jedna strona medalu. Ogółem, twórcy wypowiadają się, że można podzielic grę w Łowcę na 3 różne "poziomy", na każdym z nich nadnaturale będą inaczej funkcjonowac , tak samo organizacje łowieckie czy dostęp do zabawek. Granie na 1 poziomie to działanie w lokalnych komórkach łowieckich za pomocą środków, jakimi się dysponuje, czyli żadnymi. Tak samo sprawa używania wspomnianych nadnaturalnych artefaktów została szeroko poruszona w Łowcy, też jako element horroru. Bo IMHO właśnie taki klimat jest tej gry - horror. I to czuc, gdy dostajemy zamiast streszeń innych podręczników silne koncepty na przedstawianie antagonistów i łowców oraz problemów z moralnością. System również spalanie PSW w sytuacjach stresowych zdaje się byc sensowny, dodamy jeszcze zasady odnośnie taktyk stosowanych przez Łowców i mamy porządną mechaniczną i fabularną rozpiskę świata z punktu widzenia śmiertelników z otwartymi oczętami. Osobiście, polecałbym.

Miriander jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem