Wątek: Pbf
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2009, 19:21   #10
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
To, o czym mówisz, Bishopie, jest całkowicie zgodne z prawem, ponieważ jest to wykorzystanie podręczników, które zostały wydane, zgodnie z ich celami.
Cel ich istnienia jest oczywisty: przybliżenie świata graczom i umożliwienie odgrywania sesji oraz prowadzenia zabaw.
Takie forum, jakie chcesz założyć, nie jest sprzeczne z celami wydania. Powiem więcej, takie coś mieści się w nich.

Ponadto dawanie opisów miejscowości, rzeczy, czy postaci, własnymi słowami i poprzerabiane, nawet gdyby komuś z ekipy Warhammera się nie podobało (choć jestem pewien, że tak nie będzie), to nie udowodni ci, że nie brałeś informacji z innych stron, które znalazłeś w google.

Takie ogólne rady to: nie wystawiaj e-booków, nie cytuj olbrzymich fragmentów, unikaj cytowania, a jeżeli musisz, to malutkie fragmenciki, możesz zamieścić u dołu strony zamieścić jakieś podziękowania dla ekipy Warhammera za książki czy coś.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem