Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-04-2009, 22:29   #4
Judeau
 
Judeau's Avatar
 
Reputacja: 1 Judeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znany
Uh, czarny Skavenie, to mi powód do rozmyślań dałeś. Z jednej strony, mój ukochany świat, z drugiej już w jednej sesji gram... Uh, ta pokusa, ona mnie zabije... Pewnie zobaczę czy się będę czuł na siłach pod koniec rekrutacji i dopiero wtedy ostatecznie zdecyduje.

Do tego czasu moje pytanie:
Jak zapatrujesz się na postać żołnierza korpusu ekspedycyjnego Valhallan? Mógł dajmy na to jako jeden z nielicznych ze swojego oddziału pozostać przy życiu/zdrowiu i zostać przydzielony do regularnej jednostki tutejszej armii w ramach uzupełnień? Bo diabelnie chętnie zagrałbym sobie znów moją dawną postacią Igora Petrova...
 
__________________
"To bez znaczenia, czy wygrasz, czy przegrasz, tak długo jak będzie to WYGLĄDAŁO naprawde fajnie"- Kpt. Scundrel. OotS
Judeau jest offline