Wątek: Sekty...która?
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-04-2009, 22:15   #11
madman
 
madman's Avatar
 
Reputacja: 1 madman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemu
A ja postawie na Camarille. Mianowicie uważam, że są oni bliżsi (oczywiście mam na myśli młode wampirki) nam szarym ludkom (nie, nie chodzi mi o UFO). Sabat jest dziki i nieposkromiony, nie zna litości, zasad, hamulców. A przede wszystkim jest ZŁY!!
Wiem jak to brzmi, wcale nie odwiodę nikogo od gry sabatem tymi słowami. Wręcz przeciwnie to zachęca i ciągnie. Ale spójrzmy prawdzie w oczy, my tacy nie jesteśmy. Dlatego choćbyśmy nie wiem jak się starali, odegranie sabatnika będzie trudne.
Podejrzewam, że wielu ludzi nie zgodzi się z moją wypowiedzią i nie dziwie się. Mi samemu, cieżko przyjąć jest myśl, że brakuje mi wolności i koloru poza szarym, ale taka jest rzeczywistość.
Trzymajcie się i nie kolorujcie na siłę. Jesteśmy, kim jesteśmy.
 
__________________
D&D is a Heroic Fantasy.
Not a Peasant-oic Fantasy.
Know the difference.
Feel the difference.
madman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem