Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-04-2009, 00:20   #4
vizerelli
 
Reputacja: 1 vizerelli jest jak niezastąpione światło przewodnievizerelli jest jak niezastąpione światło przewodnievizerelli jest jak niezastąpione światło przewodnievizerelli jest jak niezastąpione światło przewodnievizerelli jest jak niezastąpione światło przewodnievizerelli jest jak niezastąpione światło przewodnievizerelli jest jak niezastąpione światło przewodnievizerelli jest jak niezastąpione światło przewodnievizerelli jest jak niezastąpione światło przewodnievizerelli jest jak niezastąpione światło przewodnievizerelli jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Napisał brody Zobacz post
Zgłaszam się z wielką przyjemnością i zaznaczam, że jestem bardzo zdecydowany. I choć zawsze grałem w latach 20-tych to ze straszliwą przyjemnością zmierzę się z Nieopisanym Złem współcześnie.
Mam natomiast następujące pytania:
- czy postacie policjantów się znają, czy nie ma to znaczenia?
- czy postacie mają być 100% "normalne"? (Myślę, że miłośnik mitologii Lovecrafta rozumie co mam na myśli). Chodzi mi po głowie koncept na postać gliniarza, który spotkał w swoim życiu parę niewyjaśnionych spraw i próbuje to sobie jakoś poukładać. Zaznaczam, że jeżeli to nie pasuje do Twojego pomysłu na sesję, to ja się dostosuję i stworzę ciekawą postać normalnego gliny.
- Pod pojęciem policjanta rozumiesz, gliniarza z wydziału zabójstw czy dopuszczalny jest też wiejski teksański "krawężnik" od wszystkiego.
To chyba wszystko o co chciałem zapytać. Mam nadzieję, że znajdzie się choć jeszcze jeden wielbiciel Mitów i ruszymy z sesją, bo zapowiada się ciekawie.
Kartę prześlę najpóźniej do końca tygodnia.
Witaj.

Postacie policjantów znają się, lecz nie aż tak dobrze. Są partnerami w pracy od kilku dni więc mają jeszcze przed sobą różne tajemnice.
Co do konkretnej postaci, a raczej stanu jej umysłu to może być osoba po przejściach lecz bez przesady. Rozumiesz, dopiero go zniszczymy
Jaki będzie charakter granej postaci zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.
Nawet Strażnik teksasu może popuścić w najmniej oczekiwanym momencie.

Aha. Nawet jeśli zostanie jeden gracz to i tak sesja ruszy. Może z czasem ktoś się dołączy.

Pozdrawiam!
 
vizerelli jest offline