Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2006, 20:04   #1
Escalla
 
Reputacja: 1 Escalla ma wyłączoną reputację
[ Komentarze ] GorejÄ…ca Kara ( Monastyr )

Tutaj, właśnie w tym miejscu mogą pojawiać się różnego rodzaju materiały dotyczące naszej przygody. Jeśli macie jakieś pytania co do gry, albo jakieś pomysły także można je tu umieszczać.

Co do samej gry prosiłabym aby rozmowy pisane były kursywą a myśli w ~~ i także kursywą. Proszę także o pisanie w trzeciej osobie gdyż takie posty lepiej się czyta. Co do UW to oczywiście możecie je pisać ale chciałabym aby sesja nie zamieniła się w sesje z pustymi postami więc proszę piszcie coś oprócz UW w jednym poscie.

Zakładam że jesteście już w Radestcie w tamtejszej siedzibie Bonehearta, czekając aż wasz gospodarz się pojawi i wyjaśni w jakim konkretnie celu się tu znaleźliście. Tak więc nie znacie się za dobrze rozumiem że przez to mogą się pojawiać miedzy wami jakieś spięcia.

Macie pełne prawo pisać co widzą wasi bohaterowie (jak coś mi bardzo nie spasuje to to poproszę o zmianę na PW autora posta). Proszę was także abyście brali czynny udział w rozbudowie/ tworzeniu przygody, a nie zdawali się tylko na MG czyli moją skromną osobę :P
Możecie także odbiegać od głównego wątku przygody ale pamiętajcie o powracaniu do niego.

To chyba wszystko, to o czym zapomniałam wyjdzie w trakcie i wtedy będzie rozstrzygane

Tyle tytułem wstępu zapraszam na sesje i życzę udanej zabawy i abyście wytrwali w wierze podczas walki z devirią.

Ps sesja ruszy jeszcze dzisiaj lub w niedziele.

Pozdrawiam
 
Escalla jest offline