Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2009, 18:16   #8
Kelly
 
Kelly's Avatar
 
Reputacja: 1 Kelly ma wyłączoną reputację
Jasne, i przez ten czas Szanowny Przedmówca wpisał od chwili rejestracji dokładnie dwa posty. Te powyżej. Nie obchodziło go granie, udział w dyskusjach, nic, aż nagle chwyciła nagła potrzeba skrytykowania tego artykułu.

Ani znam autorkę, ani nie mam pojęcia kim jest. Moja ocena nie tyczy się Pana, bo nie znam również Pana, ale Pański komentarz był tyleż złośliwy, co kompletnie nic nie wnoszący, bo zrugał Pan tekst, kompletnie nie wyjaśniając dlaczego jest "nieskładny, pełen dygresji odbiegających od tematu oraz truizmów". Szczególnie krytyka zawsze powinna kierować się konkretami, ponieważ może bardzo zaboleć. Pan owych konkretów nie przedstawił. Wspomniał Pan o MiMie nie wydawanym od 2002 roku. Nawet jeżeli więc autorka stamtąd zaczerpnęła pomysł, a tego nie wiemy, to tak czy siak dla dużej grupy osób, które tego numeru MiMa nie czytały, nie pamiętają, bądź w ogóle zainteresowały się rpg niedawno, jest to nowa propozycja prowadzenia. Jeżeli owa tabelka w Mimie wzbudzała uśmiechy politowania, to czyje? Pytam się? Pana? Pańskich kolegów? Może wszystkich, albo większości? Czyżby Pan prowadził badania w tej sprawie, iż wypowiada się tak arbitralnie?

Wszystkie te elementy przedstawione wyżej nie dotyczą Pana, co jego oceny, a do tego już mogę się odnosić i do tego odnoszę. Szanowny Pan nie ma pojęcia, czy przeżywam z jego powodu frustracje, czy nie, bo niby skąd? Dlatego proszę mi takich rzeczy nie imputować.
 
Kelly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem