Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2009, 19:05   #9
K.D.

K.D.'s Avatar

Reputacja: 371 K.D. jest po prostu świetnyK.D. jest po prostu świetnyK.D. jest po prostu świetnyK.D. jest po prostu świetnyK.D. jest po prostu świetnyK.D. jest po prostu świetnyK.D. jest po prostu świetnyK.D. jest po prostu świetnyK.D. jest po prostu świetnyK.D. jest po prostu świetnyK.D. jest po prostu świetny
Kelly, na Cthulhu, wyluzuj. Zachowujesz się jak obrażona niemiecka pływaczka, a pompatycznością Twoich postów możnaby spodnie wyprasować
Mrocznysław, rozumiem mieć coś do tekstu, ale żeby 0-0-0-0-0 zaraz? I to z uzasadnieniem "Ha, widziałem to w MiMie, rocznik 98'!"?

Tekst jest fajny. Śmiałbym się częściej, gdybym czytał go ze dwa, trzy lata temu, bo już chyba wyrosłem z zabawy w rzuty na przebicie KP majteczek drużynowej drudki, ale mimo wszystko, 4 z +(tudzież 5 z -, nie mogę się zdecydować), bo przeczytać wciąż miło

Kerm, tak z ciekawości, skąd wziąłeś tekst? Autorka ma stronę, oddała Ci go bezpośrednio do rąk własnych, umieszczono go na jakimś serwisie? A może to materiał konwentowy?

Ostatnio edytowane przez K.D. : 14-04-2009 o 19:11.
K.D. jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem