Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2009, 14:34   #1
one_worm
 
one_worm's Avatar
 
Reputacja: 1 one_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputację
[Inne]The X-Files(+18)

Agent Orange czytał akta spraw:
" Imię i nazwisko: John Waterson,
Zamieszkały: NY, Waszyngton street 129,
Wiek: 68
Urodzony: Barington, Ilowa, 3 sierpień 1941 roku
Akta sprawy:
Mężczyzna twierdzi, że jest w posiadaniu tajnych akt rządowych z okresu zimnej wojny (lata 1979- 81) dot. tajnego wojskowego projektu o kryptonimie "Sharp Fish". Przesłane przez niego fragmenty dokumentu pozwalają na potwierdzenie jego autentyczności, choć nie wynika z niego nic konkretnego. Człowiek widziany był ostatnio 6 lutego 2009 roku. Podejrzewa się, że ktoś chciał go uciszyć. Wedle fragmentów projektu zamieszany jest w to nazista Uwe von Straubwald, który jest powiązany z serią brutalnych morderstw(Akta sprawy III/34876/87). Według naszych danych Uwe jest ojcem John'a. Uwe jest poszukiwany przez Izraleski Mosad i ma powiązania z palestyńską bojówką Hamas( Akta sprawy IV/884509/87). Nie zdołano ustalić nic, poza jego miejscem urodzenia - Berlin 28 stycznia 1919 roku. Prawdopodobnie Uwe był jednym z SS-manów w Treblince w Polsce, który jest odpowiedzialny za masowe egzekucje Żydów na terenie Polski. Z danych administracyjnych wynika, że w trakcie wojny uciekł on z Niemiec na tereny U.S.A. otrzymując azyl polityczny w zamian za tajne informacje wywiadowcze. Dane wojskowe na temat tego co przekazał wywiadowi wojskowemu są ściśle tajne(klauzula tajności nr. 45/BB/05). Prawdopodobnie jego żona(Kristina Spenser) spoczywa w Barington, Ilowa na tamtejszym cmentarzu.

Wytyczne:
-Odszukać John'a Watermana
-Odszukać Uwe von Straubwald
-Odzyskać akta projektu "Sharp Fish"


Załączone są zdjęcia obydwu poszukiwanych.

Uwe:

w stopniu Hauptsturmführer, 1940
John:

1999



Witam! To już któraś sesja z kolej do której zapraszam Mam ciekawy pomysł, rzec można iż eksperyment. Pomysł polega na tym, iż potrzebuję trzech graczy. Jeden starszy agent FBI oraz dwóch innych. Prowadzone są sprawy z Archiwum X( nie będę ukrywał, że serial ten był dużą inspiracją) aczkolwiek wymagam sporej kreatywności. Wygląda to tak, że ja daję sprawy dla agenta, w takiej oto postaci z wytycznymi, a wy robicie resztę tzn. musicie dopisać to co znaleźliście i co odkryliście. To nie ja odkryję co to był za projekt Sharp Fish. To nie ja będę starał się dotrzeć do informacji i informatorów, to nie ja będę z wami szukał dowodów. Wyglądać to będzie tak:
-MG daje akta sprawy
-Starszy agent wraz z resztą wyrusza w "pole"
-Agenci i starsi agenci prowadzą sprawę i starszy Agent mówi mi na PW swoje przemyślenia co do znalezionych dowodów etc. a ja mówię tylko czy to prawda czy fałsz.

Jeśli jesteś kreatywny i masz dość ciasnych ram i uważasz, że za drzewem czy krzakiem, którego nie mogłeś przeszukać przez MG są dowody w sprawie to pisz kartę postaci na PW która będzie zawierać:
Imię i nazwisko:
Datę Urodzenia:
Odebraną Edukację:
Specjalizację:
Historię Trafienia do Archiwum X:
Ekwipunek: (obowiązkowo okulary przeciwsłoneczne )

Czekam na trzech graczy najlepiej jakiś znajomych z Lastinn(niekoniecznie moich ), bo zabawa może być przednia ale jeśli ktoś będzie rozwiązywał jednym postem całą sprawę to sami rozumiecie. Pytania, uwagi to śmiało tutaj
 
__________________
Do szczęścia potrzebuję tylko dwóch rzeczy. Władzy nad światem i jakiejś przekąski.

Ostatnio edytowane przez one_worm : 16-04-2009 o 15:38.
one_worm jest offline