Wątek: Tworzenie Map
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2006, 18:07   #1
Darken
 
Darken's Avatar
 
Reputacja: 1 Darken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumny
Tworzenie Map

Ostatnio szukałem dobrego programu do tworzenia map. Właściwie to są mi znane 2, z czego jeden jest darmowy (autorealm) i Campaing Cartographer (płatny, ale ma kilka dodatków[tez płatnych] np do tworzenia podziemi, miast)
Ponieważ jestem biednym polakiem, opiszę ten damowy.
AutoRealm wita nas średnio ciekawym ekranem, z dużą ilością przycisków i polem w kratkę gdzie możemy tworzyć.
Generalnie, rok temu program mnie odrzucił na 2 kilometry, jednak dzisiaj byłem zdesperowanym człowiekiem. I wyszło mi to na dobre.
W programi zawartę są narzęcie które wystarczą na "zbudowanie" wszystkiego, do mapy świata fantasy do wnetrza statku kosmitów. Właściwie ograniczna nas tylko wyobraźnia, bo i z wyobraźnią trzeba patrzeć na stworzone mapy i plany.






Kilka poradników, niestety tylko po angielsku
Stąd ściągniecie sam program
 
__________________
Mroczna wydawnicza małpa przedstawia Gindie, czyli wydawnictwo fabularnych gier karcianych.
Uuuk.
Darken jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem