Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2009, 15:52   #8
Raincaller
 
Raincaller's Avatar
 
Reputacja: 1 Raincaller nie jest za bardzo znanyRaincaller nie jest za bardzo znanyRaincaller nie jest za bardzo znanyRaincaller nie jest za bardzo znany
Goran spojrzał na zgromadzonych wokół nowych towarzyszy broni i po wysłuchaniu , co miał do powiedzenia Silvan zwrócił się do Moresa.
- Wybór kapitana... słuszna uwaga Silvanie. - zaczął jak zwykle swoim spokojnym głosem. - Urzędnik wyraźnie dał do zrozumienia , iż musimy podjąć taką decyzję i mam co do tego , nie ukrywam , swoją opinię.

Chociaż nie wiem czy aby na pewno tak krótka chwila może służyć jako rozeznanie w charakterach tu zgormadzonych... Istotnie nie myliłem się co do galerii osobliwości , jaką oczekiwałem napotkać w dniu dzisiejszym. Madlen wydaję się być osoba szczerą , jednak jest kobietą... Któż wie co może skrywać pod tym pięknym uśmiechem - spojrzał na kobietę witającą się z paladynem - Silvan także nie budzi we mnie wyjątkowych obaw... Ale ten Grimr? Zbyt wiele skrywa bym mógł go jakkolwiek oceniać. - zmierzył wzrokiem Moresa i usmiechnął się lekko - Rycerz natomiast wydaję się mieć conajmniej dobre zamiary. To musi póki co wystarczyć...

- Jeśli o mnie chodzi - kontynuował po chwili przerwy druid. - Hmm , wydaje mi się , że Mores nadawałby się idealnie do roli naszego reprezentanta. Zresztą raczej nie straszne mu poranne wstawanie po rozkazy. - uśmiechnął się ponownie , tym razem silił się na szeroki i szczery uśmiech. - Wydaje mi się , że należy nam się chwila odpoczynku , jak również powinniśmy się troche lepiej poznać , nim z rana dostaniemy królewskie rozkazy. Tuż przed wejściem na plac widziałem gospodę , tam zostawiłem wierzchowca. Jeśli nie macie nic przeciwko temu , to myśle że będzie to idealne miejsce na przedyskutowanie istotnych spraw.

Druid kończąć naciągnął kaptur z powrotem na głowe , po czym spojrzał pytająco na paladyna , jakby wyczekująć zatwierdzenia własnych słów. Osobiście wybrał juz lidera i chociaż wiernie służyć potrafił tylko dzikiej naturze to na współprace z takimi osobami był w stanie przystać.

Ciągle nie daje mi spokoju ten Grimr... Istoty inteligentne i bez masek maja wiele twarzy... Cóż może skrywać taka osoba pod maską z metalu?
 
__________________
"Tylko silni potrafią bez obawy śmiać się ze swoich słabostek." - W.Grzeszczyk
Raincaller jest offline