Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2006, 22:06   #5
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
Nicolas "Szrama" le Cosse
Było gorąco- za gorąco jak dla Nicolasa, toteż szybkim ruchem zdjął swój płaszcz i rzucił go na kanapę, poczym spojrzał badawczym spojrzeniem na swego rozmówcę. Starał się przyjrzeć jego osobie, czym może się zajmować- na pewno nie jest wojownikiem. Duchownym zapewne też nie, może dyplomata? Malarz, pisarz? Szrama uwielbiał myśleć o ludziach świeżo spotkanych- często umiał domyśleć się pochodzenia, sytuacji rodzinnej czy nawet niektórych sukcesów świeżo poznanych osób. Strasznie przydatne w pracy inkwizytora...
-Tak... Pan Bonehart to inkwizytor, podobnie jak ja, doświadczony zresztą... Mój przyjaciel z dawnych lat- dał mi znak, że jestem mu potrzebny- a teraz chwytam się każdej pracy, muszę się jakoś wybić... Byłem w Agarii, więc gdy dostałem od niego wiadomość od razu przybyłem. No i jestem- zaśmiał się pod koniec le Cosse, poczym jeszcze raz zlustrował spojrzeniem rozmówcę.
 
Kutak jest offline