Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2009, 18:48   #7
Mana
 
Mana's Avatar
 
Reputacja: 1 Mana ma wspaniałą przyszłośćMana ma wspaniałą przyszłośćMana ma wspaniałą przyszłośćMana ma wspaniałą przyszłośćMana ma wspaniałą przyszłośćMana ma wspaniałą przyszłośćMana ma wspaniałą przyszłośćMana ma wspaniałą przyszłośćMana ma wspaniałą przyszłośćMana ma wspaniałą przyszłośćMana ma wspaniałą przyszłość
O lol takie podejście, że się nie dziwie, że jest jak jest. Ok zajmę się dodawaniem i zobaczymy czy ktoś pójdzie za tym pomysłem jednak myślę, że działy trzeba oczyścić bo może i ktoś ma chęć się wypowiedzieć na dany temat ale po co skoro ostatnia wypowiedz była np. 2 lata temu i nikt nowej nie zauważy? Tak jest z grami słownymi na ten przykład, quizami i innymi rzeczami. Nie mam na myśli usuwania postów gdzie są jakieś istotne informacje, ale np. te gdzie ktoś o coś zapytał sto lat temu i mu odpisano można usunąć. Zrobi się przejżyściej, bo kopanie w tych zasobach z datami z przed X lat jest monotonne i nudnawe. Ewentualnie starocie można by przenieść do jakiegoś jednego miejsca i jak ktoś ma chęć to będzie kopała a pozostali zajmą się nowościami na pierwszej stronie i już. Pozatym jak na razie innego lepszego pomysłu nie ma a forum wegetuje. A jedna osoba wszystkiego nie zmieni, ale to powinniście wiedzieć z DL;]
 
__________________
Czasami miło jest, kiedy ktoś się z tobą „ceregieli” :)


Pomogłam? Podziękuj to nie boli. Możesz też dodać reputacje nie pogniewam się;)

Ostatnio edytowane przez Mana : 24-04-2009 o 18:50.
Mana jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem