Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-04-2009, 17:55   #1
GLaDOS
 
GLaDOS's Avatar
 
Reputacja: 0 GLaDOS nie jest za bardzo znany
[Wilkołak] Ogon Fenrisa

Pod koniec roku media podały do publicznej wiadomości kolejną fantastyczną wiadomość z dziedziny astronomii. Za kilka tygodni na niebie zobaczyć będzie można kometę. Nieznane do tej pory naukowcom ciało niebieskie "o włos" minie ziemię. Będzie to idealna okazja by zbadać ów niecodzienne zjawisko...

Lotnisko gdzieś na świecie, dział IT
tuuuut... tuuuut... tuuuut...
-Halo, dział IT
-Halo, Tu Harry z działu kontroli lotów. System znów się pie***li. Wiesza się i działa gorzej niż... Ku*wa, ja pi***ole.
-Chwila, proszę podać numer stacji.
-14/76
-Zaraz tam będę.
[dźwięk odkładanej słuchawki]
-Frank. Frank! Sprawdź 14/76.
-Sprawdzam. Ok, ok, k, k, k. Wszystko OK.
-Dzwoń do nich. Niech zresetują system.
-Ok, dzwonię. Resetują. System nie wstaje. Resetują raz jeszcze. Znów to samo.
-Idź sprawdź hardware, a ja spojrzę na sprawę z umbry.
-Kye.
-Odpalam "pająka"... sprawdzam... O Ku*wa...

Wraz ze zbliżaniem się komety, problemy się zaczęły nasilać. Nie tylko ze strony urządzeń elektrycznych (duchy Tkaczki), ale i w samej umbrze. Membrana zaczęła się załamywać w jednych miejscach, a stawać grubszą w innych. Wiele stworzeń miało okazję przejść z jednego ze światów, do drugiego. Z jednej krainy do drugiej.

Przyjmę do gry 3 - 5 graczy, którzy zechcą się wcielić w rolę wilkołaków, którym przyszło żyć w tak trudnych chwilach. Co do kart postaci - standardowa z podręcznika W:Apokalipsa + 20 PD na rozwój postaci.
Historia nie musi być długa. Wystarczy opowiedzieć nieco o swojej postaci. O jej rodzinie, plemieniu czy wcześniejszych doświadczeniach. Napisać coś, co sprawi, że nie będzie to wykaz cech, tylko żywa istota.
Sama narracja - coby dopełnić wszelakich formalności. Karta postaci jest by dać nam jakiś obraz na postać. By poznać jej ograniczenia, oraz ambicje.
Jeżeli pojawią się jeszcze jakieś pytania, z chęcią na nie odpowiem
Pozdrawiam.
D.

Edit: Koniec rekrutacji w momencie zebranie odpowiedniej watahy.
 

Ostatnio edytowane przez GLaDOS : 25-04-2009 o 18:44.
GLaDOS jest offline