Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-04-2009, 01:24   #3
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Alaron Elessedil Zobacz post
A co, jeżeli mi się nie chce? To proste. Nie piszę
Wiem, że lepsze jest to, co napiszę sam od siebie, a nie to, co jest napisane "bo muszę".
Trochę mnie nie zrozumiałeś...

W moim rozumowaniu stymulanty działają właśnie tak, że ze stanu "nie chcę" przechodzisz w stan "chcę".

To może mały przykład... choć będzie brzmiało jak jakiś narkotyk

Jest sobie forumowicz, który ma coś napisać do sesji. Siada przed komputerem i patrzy się w ekran zastanawiając się co się stanie jeśli nie napisze posta... co mógłby teraz potencjalnie robić... a czemu niebo jest niebieskie...

Generalnie chce mu się pisać do sesji jak kotu chce się brać kąpiel (). ALE! Ale nasz forumowicz ma stymulant - po użyciu jego w podskokach wraca do komputera i zaczyna maniakalnie stukać w klawiszę nie mogąc opanować rządzy pisania postów do sesji na forum!
 
Gettor jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem