Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-04-2009, 01:52   #5
behemot
 
behemot's Avatar
 
Reputacja: 1 behemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwu
Chyba nie mam żadnych stymulantów (a szkoda). Podejrzewam, że kluczem jest utrzymywanie ilości sesji na odpowiednio niskim poziomie, a ich jakości na odpowiednio wysokim, wtedy do każdego posta można podejść "Yeah, nareszcie" zamiast "Damm, znowu". Ale chyba nie o to Gettorowi chodziło.

Gdyby zaś zmienić pytanie na: "co sprawia, że w jednej sesji odpisuje szybciej" to mogę wytypować:
- Chce sprawdzić co będzie dalej (MG/BG) - działa zarówno w przypadku opowieści z dreszczykiem i tajemnicą, jak i np zwykłej walki. (w końcu chce się dowiedzieć, czy podstępna taktyka przyniosła efekt)
- Postać jest tak fajna, że aż miło się nią pisze/czyta (BG/MG) - to akurat czasami popada w lekki masochizm (albo sadyzm), zwłaszcza gdy postać to nie jest kolejna MarrySue.
- Nareszcie nadszedł ten moment... (raczej MG) - chodzi o to jak prowadze i obmyślam sobie miejsce, npca, scenę, mniej lub bardziej ją dopracowywuje i uznaje, ze nawet dobrze wyszła. No i gdy wreszcie mogę ją wprowadzić, to też chce się pisać.

Jest jeszcze obowiązek... no tak, czasem pisze posta bo trzeba, choć wcale mi się nie chce, ani nie mam pomysłu, no czasem trzeba zaciskam zęby, popełniam posta z nadzieją, że następny przyjdzie łatwiej.

Co do muzyczki, nie traktuje jej jako stymulant, ale inspiracje czasem tak, znaczy czasem zaczynam posta od dobrania odpowiedniej muzyki i grafiki, a treść dochodzi mimochodem.
 
__________________
Efekt masy sam się nie zrobi, per aspera ad astra
behemot jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem