Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-04-2009, 00:32   #23
Gob1in
 
Gob1in's Avatar
 
Reputacja: 1 Gob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputację
Ekhem...

Przepraszam za nieobecność, jednak mam ostatnio małe zamieszanie w domu. Sytuacja jest bardzo energio i czasochłonna, więc mój czas dla LI uległ sporemu ograniczeniu.
Oznacza to tyle, że przygotowanie posta do którekolwiek sesji, w jakiej uczestniczę, zajmuje jeszcze więcej czasu, niż wcześniej (a nie lubię pisać byle jak...).

Wracając do Początku Wojny - w głowie powstaje mi szkic posta, myślę, że w nadchodzącym tygodniu będzie co trzeba.

Przepraszam za opóźnienie i pozdrawiam!

EDIT1: Materiał fotograficzny zebrany (dla klimatu), dopracuję rysunek poglądowy i wstawiam post (czyli dzisiaj (06/05), najpóźniej jutro...).

EDIT2: No i pupa - pendrive z wszelkimi materiałami do LI został w pracy... - to oznacza, że post dam jeszcze dzisiaj, lecz nie będzie kompletny, tj. wizualizacja dopiero w poniedziałek. Przepraszam najmocniej...ehh...

EDIT3: Post w końcu jest (ciągle opóźnienia...), niezbyt długi, ale może Durendal będzie chciał jakieś suweniry () dla Lyifera kupić. Jak już odzyskam pendrive'a (poniedziałek), to będzie post z dokładniejszym opisem gdzie i co (mapka, fotki, rozmieszczenie niespodzianek itp.). Wtedy jak sądzę, nasz anielsko cierpliwy MG będzie mógł się trochę na nas powyżywać .

# # # #

Dobra, zaczynam uploadować .
Materiały i plan budynku zamieszczę w komentarzach, żeby nie zaśmiecać zbytnio tematu z sesją. W samej sesji będzie kilka najbardziej adekwatnych fotek (których tu nie ma, te mają służyć "klimatowi" ) oraz plan budynku (z postem "gdzie, co, jak").


Dzielnica z lotu ptaka/helikoptera






Tutaj to, co widać po drugiej stronie (tylko dystans większy).















To co znajduje się na kolejnych sześciu zdjęciach to w przybliżeniu wygląd i klimat magazynu, w którym legowisko () ma Loki. Oczywiście budynek nie jest aż tak zdewastowany jak na niektórych zdjęciach, ale w niektórych miejscach niewiele brakuje.

CDN...
 
__________________
I used to be an adventurer like you, but then I took an arrow to the knee...

Ostatnio edytowane przez Gob1in : 12-05-2009 o 16:11.
Gob1in jest offline