Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-04-2009, 10:43   #4
brody
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 brody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputację
Witam !
Rekrutacja brzmi zachęcająco, a i pomysł na sesję jest wielce ciekawy. Nie pozostaje mi nic innego jak zgłosić chęć swojego udziału w sesji.
Mam natomiast kilka pytań:
1. Jaki jest panujący monarcha? Czy to nieudolny tyran, czy może konserwatywny reformator, który stara się powolnymi zmianami poprawić los wszystkich grup społecznych?
2. Jakie jest poparcie dla króla w społeczeństwie i jak wygląda to w poszczególnych klasach?
3. Napisałaś, że tak zwanych działaczy jest niewielu? Kto w takim razie utrzymuje szlachtę i króla? Co z chłopami i mieszczanami? Jaka jest ich siła w społeczeństwie?
4. W opowiadaniu wstępnym jest mowa, że król dąży do wojny: z kim ta wojna? I przy okazji jak wyglądają stosunki z sąsiednimi państwami? Czy gdzieś wybuchła już rewolucja i monarchowie zostali strąceni z tronu?
5. Czy są jakieś ograniczenia przy tworzeniu postaci? Mam na myśli głównie wpływy naszych bohaterów i ich konekscje?
6. Czy każdy z graczy będzie działał samodzielnie czy zamierzasz stworzyć z chętnych grupę spiskowców?
To chyba wszystko. Jaki mi sie coś przypomni to jeszcze napiszę. Mam nadzieje, że nie wyjdę na upierdliwego i czepialskiego, ale te pytania są moim zdaniem ważne i bez odpowiedzi na nie trudno będzie mi stworzyć postać.
Pozdrawiam
 
brody jest offline