Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2009, 19:10   #7
MigdaelETher
 
MigdaelETher's Avatar
 
Reputacja: 1 MigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwu
Co do propozycji Lunara i Darlara, przyznam, że sama nad tym myślałam, ale wstrzymywałam się z założeniem tematu, bo ktoś złośliwy poczytałby mi to jeszcze za próbę epatowania moją rzekomą wiedza ( zdziwilibyście się jakie człowiek dostaje PW ) Zgadzam się z Wami Panowie, że coś takiego było by bardzo potrzebne, co z tego, że ktoś niedoświadczony wejdzie i założy temat z pytaniem. Zaraz znacznie się w nim polemika doświadczonych wyjadaczy, potem jeszcze przyjdzie Zapata i zacznie ględzić jaki to stary WoD jest be a w nowym to wszystko super rozwiązali ( Zapuś wiesz, że Cię ubóstwiam mędo Ty jedna ) i co taki człowiek z tego natłoku sprzecznych informacji zrozumie? Nic.

Dlatego proponuję założenie tematu : " WoD - POMOC " albo " Wszystko co chcielibyście wiedzieć o WoDzie ale boicie się zapytać " Zasady były by proste. Wrzucamy pytanie, jeśli ktoś czuje się na siłach odpowiada, ale jest jeden haczyk pisze rzeczową odpowiedź zawierającą podręcznik źródłowy, najlepiej było by jeszcze podać stronę ale nie przesadzajmy. Temat z założenia będzie służył tylko do podawania konkretnych zasad i rozwiązań, wszelką polemikę będziemy ciachać ( od tego jest zakładanie tematów do dyskusje, tu doświadczeni gracze mogą się swobodnie po wyżywać ). Co Wy na to?

Behemocie pomysł z pewnością godny uwagi. W naszym dziale funkcjonuje już dość podobny temat - http://lastinn.info/swiat-mroku/2204...-postacie.html (Wasze 'najmroczniejsze' postacie) to chyba nie do końca to o co Ci chodziło, ale może wystarczyłoby zmodyfikować tytuł i wrzucić pomysł dodatkowego wykorzystania tematu? Swoją drogą skoro założyłeś taki temat na innym forum, czemu nie założyłeś go tutaj? Doświadczenie i pomysł, w końcu już masz.
Streszczenia z sesji... kogo proponujesz na autora tych recenzji? MG, graczy, opiekuna działu, kogoś niezależnego? Jak Twoim zdaniem miałoby to wyglądać, post podsumowujący/streszczający po zakończeniu każdej kolejki? Myślę, że dałoby się coś takiego stworzyć, jeśli znajdą się ludzie, chętni do pisania.
 
__________________
Zagrypiona...dogorywająca:(

Ostatnio edytowane przez MigdaelETher : 29-04-2009 o 19:16.
MigdaelETher jest offline