Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-05-2009, 20:55   #1
dawidl9
 
Reputacja: 0 dawidl9 może tylko marzyć o lepszym jutrze
[Autorski]Cellion

Wstęp
Jest to moja pierwsza sesja więc proszę o nie takie ostre komentarze.A teraz do rzeczy:
Potrzebuję 3 graczy.
Akcja rozgrywać będzie się w świecie fantasy.
Można być tylko człowiekiem.
Gra wygląda tak:Ja pisze np. że coś znaleźliście, zobaczyliście lub ktoś was zaatakował.
Wy piszecie że kogoś atakujecie bierzecie coś lub nie.Atak ma wyglądać tak:Próbuję trafić kogoś czymś, a jeśli zrobi unik lub sparuje cios to próbuję go kopnąć/walnąć/zaatakować mieczem/strzelić w niego z łuku itp.
Bogowie ludzi to:Kalis bóg sprawiedliwości i prawa.Londak bóg jasności i dobra.
Bóg krasnoludów to Gro Halak bóg zniszczenia.Z niewiadomych powodów krasnoludy go czczą.
Cellion to świat wojny między ludźmi i krasnoludami które są w zmowie z elfami.Wojna rozpętała się kiedy krasnoludy zaczęły budować dziwną maszynę która może niszczyć wielkie budowle, mury, a nawet całe miasta.Kalis i Londak kazali zaprzestać budowy maszyny ponieważ taka rzecz nie może być w rękach zwykłych śmiertelnych istot, ale krasnoludy i Gro Halak nie zgodzili się na to.Kalis i Londak przybyli do Gro Halak'a i chcieli go przekonać o źle jakie to może zrobić.
-Każ krasnoludom zaprzestać budowy!
-Nigdy!Dzięki temu będą czcić mnie w całym Cellion!-Powiedział Gro Halak po czym zaatakował Kalisa i Londaka.
Tak rozpoczęła się wojna.Później ludzie zawarli sojusz z elfami, ale te zobaczyły że ludzie przegrywają wojnę więc zdradzili ludzi i pomogli krasnoludom.

Informacje o świecie
Świat Cellion jest podzielony na trzy krainy:
Malis
Wielki kontynent.Stolica ludzi.Znajduje się w niej 8 miast:Lorin, Sarlin, Hunog, Angfej, Muninin, Lerog, Joney i stolica Neubilis.
Jinrin
Górzysta kraina Stolica krasnoludów.Nikt nie wie jakie są tam miasta ponieważ żaden człowiek jeszcze tam nie był bo trwa z nimi wojna.
Mereth
Leśna kraina w których są piękne miasta elfów.Są w niej 4 miasta:Ongh, Gohk, Doring i stolica Ha'Kuel

Sposób prowadzenia sesji:Tworzenie historii.Opowiadanie

Karta Postaci

Imię:
Nazwisko(nieobowiązkowe):
Klasa(wiecie wojownik, mag, łotrzyk itp.):
Opis postaci(mile widziane obrazki):
Historia:
 

Ostatnio edytowane przez dawidl9 : 05-05-2009 o 09:05. Powód: Poprawa
dawidl9 jest offline