Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-05-2009, 16:44   #4
xeper
 
xeper's Avatar
 
Reputacja: 1 xeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputację
-Dobrze zgadujesz, Panie d'Aglo. Jestem zaklinaczem, ale i na machaniu tym oto ostrzem znam się troszkę -Menkauhor spode łba spojrzał na szlachcica i dla podkreślenia prawdziwości swoich słów machnął kilka efektownych lecz niezbyt groźnych młynków wielkim bułatem.
-Ładnieś się nam przedstawił, Panie d'Aglo. Raczej ode mnie się nie spodziewajcie, że piorunami wrogów powalał będę, bo to nie w moim stylu. Mego daru w inny sposób używam, a mianowicie swoją siłę wzmacniam aby być w bezpośrednim starciu skuteczniejszym i zaklęć do stworzenia magicznej zbroi używam, gdyż jak pewnie wiecie ludziom mej profesji nie jest wskazane normalnych, nawet najlżejszych pancerzy używać. Dodam jeszcze, że ten oto zwierzak też czasami przydać się może... To powinno wystarczyć, myślę.
Umilkł i popatrzył po pozostałych towarzyszach, czekając aż się przedstawią.
 
xeper jest offline