Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-05-2009, 15:02   #3
Scoiatael
 
Scoiatael's Avatar
 
Reputacja: 1 Scoiatael jest po prostu świetnyScoiatael jest po prostu świetnyScoiatael jest po prostu świetnyScoiatael jest po prostu świetnyScoiatael jest po prostu świetnyScoiatael jest po prostu świetnyScoiatael jest po prostu świetnyScoiatael jest po prostu świetnyScoiatael jest po prostu świetnyScoiatael jest po prostu świetnyScoiatael jest po prostu świetny
Jeżeli o mnie chodzi to wolałbym jednak myśli postaci jakoś wyróżnić z opisów (rozgraniczenie między tym co myśli a robi postać), jednak oczywiście ostateczna decyzja pozostaje w rękach MG. Moje gg to 1816568. Co do postów to jestem średnio nowy na tym forum i nie do końca się orientuję jak dużo zdarzeń mogę kreować na własny użytek, bo bez założenia pewnych reakcji nie da się napisać posta dłuższego niż 10-12 zdań: co postać myśli, co zamierza zrobić ogólnie, co teraz robi i jaki jest jej motyw.
 
__________________
The only way of discovering the limits of the possible is to venture a little way past them into the impossible.

Ostatnio edytowane przez Scoiatael : 05-05-2009 o 15:26. Powód: czasem nie wiem co pisze :D
Scoiatael jest offline