Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-05-2009, 15:11   #5
darlar
Banned
 
Reputacja: 1 darlar nie jest za bardzo znany
Panowie z PE oczywiście to zatwierdzą bo na ręke jest im trzymanie obywateli na smyczy i odebrali nam kolejne prawa obywatelskie, jak tak dalej pójdzie to z UE zrobi się mocny totalitarystyczny ustrój.

Najgorsze nie jest to, że komuś tam zabraniają dostępu do internetu bo nie o to w tym chodzi. Najgorsze jest to, że ta ustawa pozwala cenzurować internet i w momencie jeśli ktoś na swoim blogu itp będzie publikował materiały czy poglądy sprzeczne z interesem UE to władza ma prawo zablokować mu stronę. Jednym słowem jest to potężny cios wymierzony w eurosceptyczną opozycję. To samo dotyczy alternatywnych internetowych rozgłośni radiowych itd. Jednym słowem jest to cios wymierzony w wolne media i nie mieści się to w głowie. Wiadomo, że nie będą zapobiegać na przyszłość, ale założysz sobie stronę w której będziesz pluć na New World Order i ci ją skasują, gdzie tu wolność słowa to ja nie wiem. Nawet jeśli ktoś gada głupoty to powinien mieć do tego pełne prawo, o ile kogoś nie obraża od ch... i k... Nie powinno się też dzielić obywateli na gorszych i lepszych czy na grzecznych i niebezpiecznych ze względu przykładowo na bardziej konserwatywne czy bardziej lewicowe (antyglobalistyczne) poglądy. [ciach]!!!!

Lepiej nic już nie piszmy bo cenzura zablokuje całe lastin przez nas Może tak być. Mnie nawet na naszej klasie zbanowali za skrajne poglądy (znaczy tak sądzę, bo nie podano uzasadnienia), ale admini naszej klasy jawno dali mi do zrozumienia, że wolna Palestyna jest im nie na rękę....

Łamanie punktu 9 regulaminu, plus zahaczanie o rasizm i szowinizm. Powiem ta żebyś to zrozumiał darlar i żeby wszyscy widzieli. Wysłałem Ci już chyba z 2 PW z upomnieniami i prośbami o stosowanie się do regulaminu. Od teraz z tym koniec... następne wykroczenie przeciwko regulaminowi będzie karane warnem. Każde...

-merill-
 

Ostatnio edytowane przez merill : 05-05-2009 o 22:20.
darlar jest offline